FORMY PŁATNOŚCI

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:
formy płatności

  • Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi firmy DPD Polska). Ta forma płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat. Dodatkowo jeśli chcesz zamówić towar za pobraniem musisz potwierdzić zamówienie! Zamówienie nie potwierdzone nie będzie realizowane!
  • Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24 (tutaj jest możliwość płatności kartą kredytową. Operatorem  płatności jest Przelewy 24 , do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. W toku mamy również formalności związane z płatnością kartą kredytową on-line.