…  CZAS REALIZACJI I KOSZTY DOSTAWY

Szybszy czas realizacji:

Jeżeli interesuje Cię jakiś produkt, ale chciałbyś go otrzymać wcześniej niż opcjonalne 3 do 5 dni – nie wahaj się i napisz maila na zamowienia@giftmasz.pl , przez czat on-line, messengera  albo zadzwoń: 500 270 604.  Na prawdę jesteśmy w stanie zrobić wiele, aby czas realizacji był jak najkrótszy i wysłać zamówienie w dogodnym terminie. 🙂 Ale skontaktuj się wcześniej z nami – to podstawa do wcześniejszej wysyłki.

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = czas realizacji + czas dostawy

Dostawa

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności. Podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Ponieważ każdą koszulkę i każdy gadżet wykonujemy indywidualnie, czas realizacji produktów waha się od 3 do 5 dni w zależności od ilości zleceń jakie aktualnie mamy. Każe zamówienie staramy się wykonać jak najszybciej, abyś mógł cieszyć gadżetem od nas w ekspresowym tempie. Może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy Cię o tym niezwłocznie. Weź pod uwagę, że my na prawdę robimy to sami… Na Twoje indywidualne zamówienie

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany jest do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami – w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia, np. Kubek będzie mógł być szybciej wysłany niż bluza.

Pamiętaj:  możemy dużo ale musisz nasz o tym poinformować .