Giftmasz - Odzież i gadżety z autorskimi grafikami

Giftmasz – Odzież i gadżety z autorskimi grafikami

Witaj w naszym sklepie Giftmasz. Poznaj odzież i gadżety Giftmasz z autorskimi grafikami!

Rodzaje pojazdów

Wybieraj autorskie gadżety i odzież spośród kategorii pojazdów poniżej.

Giftmasz - Samochody osobowe
Giftmasz - Kategoria autobusy
Giftmasz - Kategoria rajdówki
Giftmasz - Kategoria motory
Giftmasz - Kategoria skutery
Giftmasz - Kategoria rolnicze
Giftmasz - Kategoria ciężarowe
Giftmasz - Kategoria militarne
Giftmasz - Kategoria specjalne
Giftmasz - Kategoria oldsmobile
Giftmasz - Kategoria pozostałe

Oferta specjalna

Kolekcja PRL

Produkty Giftmasz

Wybieraj spośród wielu kategorii produktów Giftmasz!

Kubki

Puzzle

Poduszki

Odzież

Zegary

Torby

Plakaty

Akcesoria

Giftmasz to pasja do dobrego wzornictwa i historii techniki

A przede wszystkim chodzi o historię motoryzacji. Klasyczne samochody, ciężarówki i motocykle to część naszej codzienności, którą postanowiliśmy przekuć w sposób na życie.

 

Wiemy, że jest wiele sklepów, gdzie kupisz koszulki ze starymi samochodami. My jednak postanowiliśmy podejść do tematu gadżetów i ubrań od nieco innej strony. Dlatego znajdziesz u nas nie tylko największe legendy, ale także dziesiątki ciekawych klasyków, nie tak oklepanych, jak kolejny Gullwing albo Polonez.

 

Nie tylko wielkie limuzyny i ekskluzywne bolidy, ale i poczciwa Syrena czy nieco pokraczny Melkus. One też opowiadają historię i zasługują na uwiecznienie. Tu znajdziesz prezent dla miłośnika motoryzacji, który będzie dobrze wyglądać i posłuży przez lata.

Giftmasz - Autorsie projekty na odzieży i gadżetach!
Z poszanowaniem do tradycji motoryzacji
Z dbałością o każdy detal
Projektowane odręcznie przez Wiktora Tabaka.
Z poszanowaniem do tradycji motoryzacji.
Produkowane w Polsce, w Krakowie.

Partnerzy Giftmasz

Przeczytaj o Partnerach sklepu Giftmasz.pl

ARS OLD CAR - Muzeum Motoryzacji, partner sklepu Giftmasz.pl

Citroën ma wielu oddanych fanów na całym świecie, ale nie musimy daleko szukać, by znaleźć pozytywnie zakręconych pasjonatów w Polsce.

Piękne, zabytkowe samochody marki Citroen, mnóstwo gadżetów, inspiracji oraz ciekawostek.

W Wolicy w gminie Chęciny powstało Muzeum Motoryzacji Ars Old Car. Właściciel Robert Stawecki jest miłośnikiem nie tylko klasycznych aut, ale także filmu… „Żandarm z St. Tropez”. To właśnie podczas seansu zakochał się w klasykach marki Citroen.

Chris - Partner sklepu Giftmasz.pl

Czołgiem z tej strony Chris !

Jestem Wielkim fanatykiem Militariów i Sprzętu wojskowego. Mam w swoich zbiorach kilka pojazdów miedzy innymi HONKERY na których punkcie mam świra. Zajmuje się w wolnym czasie renowacja takich sprzętów

W skrócie militarny świr który robi to co kocha !

Militarny styl życia !

Od małego w moich żyłach płynie olej silnikowy😂😂

 

Giftmasz – Pytania i odpowiedzi

Zobacz odpowiedzi do najczęściej zadawanych pytań.

Bo oferujemy szeroką gamę produktów, które można łączyć w spójne serie (na przykład kubki pasujące do poduszek na kanapę i zegara w kuchni) albo w kolekcje z różnymi pojazdami namalowanymi w jednym stylu. Rzecz w tym, że to nie tylko gadżety motoryzacyjne cieszące tematem związanym z pasją, ale zwyczajnie bardzo dobrze zaprojektowane przedmioty codziennego użytku. Design na poziomie obroni się w każdym wystroju.

Co jeszcze? Jakość! Tworzymy każdy produkt tak, by służył dzielnie niezależnie od warunków i cieszył oko nawet po latach od zakupu. Nadruki od GiftMasz nie blakną z czasem ani nie pękają.

Zapraszamy do naszego motoryzacyjnego świata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na płeć i wiek. W końcu pasja do klasyków powinna łączyć i zachęcać do wspólnego spędzania czasu. Bądź naszym gościem!

Tak. Nasze projekty są autorskie, za każdą grafiką stoi rysownik – Wiktor Tabak. Projekty są rysowane odręcznie w odpowiednim stylu graficznym z zachowaniem wszystkich detali i konstrukcji aut i pojazdów. Tym sposobem nasze produkty tworzą spójną ofertę produktową.

Nie. Nasze projekty są chronione prawem autorskim i są dostępne tylko i wyłącznie na stronie Giftmasz.pl. Każda grafika pojazdu to odrębna historia motoryzacji za której ożywieniem stoi znany krakowianin, Wiktor Tabak.

Wśród naszych produktów dostępnych na sklepie online wyróżnić możemy między innymi: auta osobowe, autobusy, rajdówki, motory i skutery, pojazdy rolnicze, ciężarowe, militarne, specjalne, oldsmobile i pozostałe. Pracujemy również nad nowymi kolekcjami, które będą się pojawiać cykliczne na naszej stronie.

Przede wszystkim znajdziesz odzież w tym, koszulki, bluzy i bluzki dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Poza odzieżą znajdziesz tutaj również akcesoria, breloki, kubki, plakaty, poduszki, puzzle, torby czy plecaki oraz zegary. Oferujemy również indywidualne usługi dedykowane pojazdom, w tym: zmianę kolorów pojazdu czy narysowanie Twojego auta!

Giftmasz.pl oferuje bezpieczne i popularne płatności w Polsce za pomocą bramki płatności Przelewy24. Płatności możesz dokonać za pomocą przelewu online lub wybrać wysyłkę za pobraniem z płatnością przy kurierze. Oferujemy również wygodne przesyłki za pomocą paczkomatów InPost z wyborem dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Blog i aktualności

Blog na temat naszych produktów i wyjątkowych pojazdów.